Ahmet Yavuz yardım paylaşımı nedeniyle ifade verdi

Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, pandeminin ilk dönemlerinde Twitter hesabı üzerinden Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nin yardıma ihtiyacı olduğuna ilişkin yaptığı bir paylaşımı nedeniyle emniyette ifade verdi. Yavuz "yardım twitinden dolayı ifade vereceğim hiç aklıma gelmezdi. Bir yaşıma daha girdim!” dedi.

Ahmet Yavuz yardım paylaşımı nedeniyle ifade verdi

Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nin yardıma ihtiyacı olduğunu belirterek, Türkiye’de corona virüsü vakalarının görülmeye başlandığı Mart ayında, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım nedeniyle Emniyet'te ifade verdi.

Yavuz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda söz konusu tweetini de paylaşarak, “Covid-19 salgınının o azılı günlerinde attığım bu yardım twitinden dolayı ifade vereceğim hiç aklıma gelmezdi. Bir yaşıma daha girdim!” ifadelerini kullandı.

Emekli Tümgeneral Yavuz, ifade vermesine konu olan 22 Mart 2020’deki paylaşımında ise, “Cerrahpaşa Tıp Fakültesinin yardıma ihtiyacı olduğunu öğrendim. Sağlık çalışanlarına belki katkı vermek istersiniz diye düşündüm” ifadelerine yer vermişti.

FETÖ KUMPASI MAĞDURU

Emekli tümgeneral Ahmet Yavuz, Fethullahçı Terör Örgütü, FETÖ’nün Balyoz kumpası nedeniyle 18 yıl cezaya çarptırılıp haksız yere 3.5 yıl cezaevinde yatmıştı.

Corona salgını aile içi şiddetti arttırdı İlginizi Çekebilir Corona salgını aile içi şiddetti arttırdı Sinovac'tan corona virüsü aşısıyla ilgili açıklama: Bizim için yeterli İlginizi Çekebilir Sinovac'tan corona virüsü aşısıyla ilgili açıklama: Bizim için yeterli

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
aile Bolu Brezilya Çin Corona emekli Emniyet Endonezya FETÖ Sağlık sosyal medya söz Terör terör örgütü Türkiye Twitter
Loading...