AKP kongresine katılmıştı! AKP’li vekil coronaya yakalandı

Geçtiğimiz günlerde yapılan AKP kongresine katılan Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, corona virüsüne yakalandığını duyurdu.

AKP kongresine katılmıştı! AKP’li vekil coronaya yakalandı

AKP Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, corona virüsüne yakalandığını açıkladı.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Tamer, “Bugünkü yaptırdığım Covid-19 testim pozitif çıktı. Bir hafta öncesinde benimle görüşen tüm arkadaşlarımızın test yaptırmalarını özellikle istirham ediyorum. Ankara Şehir Hastanesinde yattığımı belirtir dualarınızda olmam arzusuyla kamuoyuna duyururum” ifadelerini kullandı.

AKP KONGRESİNE KATILMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde AKP, 7. Olağan Büyük Kongresini gerçekleştirmişti. Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden genel başkanlığa seçildiği kongreye 81 ilden binlerce partili, STK temsilcileri ve davetliler katılmıştı.

Kongrenin yapıldığı salonda ve salon dışında binlerce kişi corona virüs tedbirlerine aldırış etmemişti. Tartışmalara neden olan lebaleb kongreye Kayseri Milletvekili İsmail Tamer de katılmıştı.

Lebaleb kongrede Erdoğan yeniden genel başkan seçildi İlginizi Çekebilir Lebaleb kongrede Erdoğan yeniden genel başkan seçildi 'Lebaleb' AKP kongresine tepkiler çığ gibi büyüdü İlginizi Çekebilir 'Lebaleb' AKP kongresine tepkiler çığ gibi büyüdü

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
AKP Ankara Corona Cumhurbaşkanı hastane İsmail Tamer Kayseri Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya Twitter
Loading...