AKP’den Berat Albayrak açıklaması

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, “CHP’nin Albayrak’ı hedef alan kirli dili, bir iftira furyası ile birlikte linç kampanyasıdır. CHP’nin bu çirkin dilini kınıyoruz” dedi.

AKP’den Berat Albayrak açıklaması

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, CHP’nin Berat Albayrak’ı hedef alan sözlerine sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Sözcü Çelik, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi;

*CHP'nin Sn Albayrak'ı hedef alan kirli dili, bir iftira furyası ile birlikte linç kampanyasıdır. CHP'nin bu çirkin dilini kınıyoruz, Türk siyasetine yakışmadığını ve iftira kampanyası olduğunu bir kez daha vurguluyoruz.

*CHP adına konuşanları her gün farklı bir yalan ve iftira kampanyası ile gündeme gelmek yerine, ana muhalefet sorumluluğu ve ağırlığına yakışacak ‘temiz siyaset'e davet ediyoruz. Aksi halde kendi kendilerine iftira siyasetini yakıştırmaya devam edeceklerdir.

ALTUN’DAN DA AÇIKLAMA GELDİ

Berat Albayrak’la ilgili bir açıklama da İletişim Başkanı Fahrettin Altun’dan geldi. CHP’li yöneticilerin Hazine ve Maliye eski Bakanı Albayrak’a yönelik eleştirilerine Twitter’dan tepki gösteren Altun, “Bir kez daha hatırlatmakta yarar görüyorum. Siyaset adı altında dedikodu yapıyor, iftira atıyor, seri halde yalan söylüyorlar. Bunu da içlerindeki marazları, arızaları, utanılacak eylemleri gizlemek için yapıyorlar” dedi. (DHA/İHA)

CHP'den yeni 'Berat Albayrak' soruları: Kimler susturuyor? İlginizi Çekebilir CHP'den yeni 'Berat Albayrak' soruları: Kimler susturuyor? Berat Albayrak'tan CHP'ye dava İlginizi Çekebilir Berat Albayrak'tan CHP'ye dava CHP'den Berat Albayrak açıklaması İlginizi Çekebilir CHP'den Berat Albayrak açıklaması

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...