Anne gördüğü manzara karşısında gözyaşlarına boğuldu

Antalya'da çıkış nedeni belli olmayan yangında, içerisinde tarım iş makinelerinin bulunduğu depo tamamen yanarken, 4 katlı evin dış kaplaması zarar gördü. Yangını ilk fark eden kişi olan işyeri sahibinin annesi, oğlunun deposunun tamamen yanması üzerine göz yaşlarına hakim olamadı.

Anne gördüğü manzara karşısında gözyaşlarına boğuldu

Olay Manavgat ilçesine bağlı Seydiler Mahallesi Aksaz yolu üzerinde bulunan Ramazan Ağca'ya ait 4 katlı evin önünde yaşandı. Hızar makinesinde kesilerek odun yapılmak için bekleyen ahşap paletlerden başladığı iddia edilen yangın, yakında bulunan çok sayıda ahşap palet alev almasıyla kısa sürede büyüyerek 2 ayrı depoya ulaşmasına neden oldu.

VATANDAŞLAR DA YARDIM ETTİ

Ev ve depolardan yükselen dumanlar D-400 karayolundan görüldü. İhbar üzerine kısa sürede olay yerine gelen Antalya Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri yangına müdahalede bulunurken, vatandaşlar da itfaiye ekiplerine yardım etti. Depolarda odun ve benzeri yanıcı maddelerin olması yangının yayılmasına neden oldu. İtfaiye ekipleri yangını kontrol altına aldıktan sonra soğutma çalışması yaptı.

EŞYALAR TAMAMEN YANDI

Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri de vatandaşların yangın alanına girmemesi için önlem aldı. Yangında Ramazan Ağca'ya ait evin dış kaplaması zarar görürken, yine aynı kişiye ait hızar makinesi, inşaat malzemelerinin bulunduğu depo ile Uğur Şahin'e ait depoda bulunan çara motoru, ilaç motoru, motosiklet, bisiklet ve hızar makinesi tamamen yandı.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Yangını ilk fark eden kişi olan Uğur Şahin'in annesi, oğlunun deposunun tamamen yanması üzerine gözyaşlarına hakim olamazken, oğlunun tüm emeklerinin yanıp gittiğini söyledi. Anneyi teselli etmek ise Uğur Şahin'in abisi Hüseyin Şahin'e düştü. Şahin, önemli olanın can kaybı olmaması olduğunu belirterek “Mal çalışılıp yeniden alınır. Allahtan kimseye bir şey olmadı. İtfaiye de kısa sürede gelip yangını söndürdü. İtfaiyecilere de teşekkür ediyorum” dedi. İHA

Yangında 200 dönümlük buğday tarlası kül oldu İlginizi Çekebilir Yangında 200 dönümlük buğday tarlası kül oldu Ağaçlık alanda yangın! 200 dönümlük alan küle döndü İlginizi Çekebilir Ağaçlık alanda yangın! 200 dönümlük alan küle döndü

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...