Anne ve oğlunun cesetlerinin başında tüyler ürperten not

İstanbul Beylikdüzü'nde bir dairede anne ve oğlunun cesetleri kapısında 'Bomba düzeneği var yaklaşmayın' notu yazan odalarda bulundu.

Anne ve oğlunun cesetlerinin başında tüyler ürperten not

Olay Beylikdüzü, Yakuplu Mahallesi, Hürriyet Bulvarı'nda meydana geldi. İddiaya göre, bina sakinleri Münevver Güler'in kaldığı evden kötü kokular gelmesi üzerine polise haber verdi. Saat 21.00 sıralarında adrese giden ekipler içeriye girdiklerinde 2 odanın kapısında bazı düzenekler ve “Dikkat bomba var içeri girmeyin” notlarıyla karşılaştı.

BİLGİSAYAR PARÇASI ÇIKTI

Kapıdaki düzenek ve notlar üzerine Bomba İmha Şube Müdürlüğüne haber verildi. Olay yerine gelen ekipler, elektronik düzeneğin bilgisayar parçalarından oluştuğunu tespit etti.

Bomba uzmanlarının çalışması sonrasında polis ekipler kapıları açtı. Polis ekibi odalardan birinde Münevver Güler diğerinde oğlu Ertan Erten'in cesediyle karşılaştı. Silahla başlarından vurulan anne oğulun ölümüyle ilgili araştırma başlatıldı.

GERİDE NOT BIRAKTI

Başlarından tek kurşunla ölen ikilinin yanı başında birer tabanca bulundu. Silahların anne ve oğluna ait ruhsatlı tabanca olduğu belirlendi. Güler'in yanı başında bir not bulan polisin olayın intihar olduğu üzerinde durduğu öğrenildi.

‘ÇOCUK YAŞTA EVLENDİRİLDİM’

Olayda ölen Münevver Güler'in notunda, “Çocuk yaşlarda evlendirildim. Eşimle sorunlu bir evlilik yaşadım. Bana ve oğluna bakmıyor. Ekonomik ve psikolojik sorunlar yaşıyordum” yazılı olduğu öne sürüldü.

 

Komşuda vahşet: Yunanistan'da kan donduran cinayet İlginizi Çekebilir Komşuda vahşet: Yunanistan'da kan donduran cinayet

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...