Metrobüste bıçaklı şahıs paniği: Gözaltına alındı

İstanbul'da psikolojik sorunları olduğu öğrenilen Ali K. (34) metrobüse birlikte bindiği kız arkadaşıyla tartıştıktan sonra boğazına maket bıçağı dayadı. Şoför, metrobüsü Haramidere'de durdururken, kendisine zarar veren Ali K. gözaltına alınarak hastaneye kaldırıldı.

Olay, Haramidere metrobüs durağında saat 19.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre psikolojik sorunları olduğu öğrenilen 34 yaşındaki Ali K., kız arkadaşı ile metrobüse bindi. İkili arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı.

MAKET BIÇAĞINI BOĞAZINA DAYADI

Ali K. yanında bulunan maket bıçağını çıkararak, boğazına dayadı. Ali K. kendisine zarar verirken, metrobüs şoförü, aracı Haramidere durağında durdurdu.

Durum polise bildirilirken, büyük korku yaşayan yolcular araçtan indi. İhbar üzerine olay yerine aralarında Özel Harekat polislerinin de olduğu çok sayıda ekip sevk edildi.

Ekipler, Ali K.’yı bıçağı bırakması için ikna etmeye çalıştı. Ali K. bir süre sonra metrobüsten indi. Polis ekiplerine direnen Ali K. gözaltına alınarak, ambulansa bindirildi.

Ali K. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. DHA

Kısıtlama öncesi metrobüste ve trafikte yoğunluk İlginizi Çekebilir Kısıtlama öncesi metrobüste ve trafikte yoğunluk

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...