Avukatın başına silah dayayan şüpheliden şoke eden savunma

İzmir'in Bayraklı ilçesinde icra memurlarıyla birlikte haciz işlemlerine giden avukat ve çilingir olduğu iddia edilen kişinin başına silah dayayarak darp eden şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şüpheli ilk ifadesinde silah çektiğini hatırlamadığını söyledi.

Avukatın başına silah dayayan şüpheliden şoke eden savunma

Avukat Ege Ogeday Burduroğlu, bir icra memuru ve çilingirle birlikte dün öğle saatlerinde İzmir’in Bayraklı’daki bir iş yerine haciz işlemi için gitti. Bu sırada iş yeri sahibi olduğu iddia edilen H.H.A., önce çilingire silahını doğrulttu ardından alacaklı vekil avukatına tekme atıp yaraladı.

Yine H.H.A., avukatı silahla tehdit etti. Tüm bu yaşanan anlar ise bir kişinin cep telefonuna kaydedilirken yaşanan olay çevredeki bir dükkanın güvenlik kameralarına da yansıdı. Saldırgan H.H.A., motosikletli polis ekipleri tarafından yakalanarak Bayraklı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı.

 

ŞOKE EDEN SAVUNMA: HATIRLAMIYORUM

H.H.A., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şüphelinin emniyetteki ifadesinde, çilingiri karşısında görünce sinirlerine hakim olamadığını, çilingir, icra memurları ve avukata saldırdığını, silah çektiğini hatırlamadığını ve pişman olduğunu söylediği öğrenildi. (İHA)

Haciz işlemi yapmaya çalışan avukatı yere yatırıp kafasına silah dayadılar İlginizi Çekebilir Haciz işlemi yapmaya çalışan avukatı yere yatırıp kafasına silah dayadılar

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...