Babacan’dan ‘damat’ eleştirisi: Tayyip Bey övdü, piyasa bozuldu

Hakkari'de misafir olduğu aileyle sohbetinde DEVA Partisi lideri Babacan, "Şu anda piyasa bozulduysa, son 10 gündür dolar kuru 7,20'den tekrar 8,10'a çıktıysa bunun en önemli sebeplerinden birisi de Tayyip Bey'in tutup tekrar damadı övmeye başlaması" dedi.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı Hakkari ziyaretinden bir görüntü, partinin resmi sosyal medya hesabından paylaşıldı.

90’lı yıllarda köyü boşaltılınca şehre göç etmek zorunda kalan bir ailenin misafiri olduğu belirtilen Babacan’ın misafir olduğu aileyle sohbet görüntüsüne yer verildi.

Vatandaşla sohbetinde Babacan’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Berat Albayrak’ı övdüğü sözleri konu etmesi dikkat çekti. Babacan, şu ifadeleri kullandı:

* Şimdi, şu anda piyasa bozulduysa, son 10 gündür dolar kuru 7,20’den tekrar 8,10’a çıktıysa bunun en önemli sebeplerin birisi de Tayyip Bey’in tutup tekrar damadı övmeye başlaması. Piyasa dedi, “Tamam, bunların iyice dengesi kaybolmuş, ne yapacakları belli olmaz. Sonra tekrar getirir, kritik bir görev verir, şu olur, bu olur” diye…

Babacan'dan Erdoğan'a: Ülkeyi yayık ayranına çevirdiniz İlginizi Çekebilir Babacan'dan Erdoğan'a: Ülkeyi yayık ayranına çevirdiniz Ali Babacan: Daha birbirlerine güvenmiyorlar, bu halk onlara nasıl güvensin İlginizi Çekebilir Ali Babacan: Daha birbirlerine güvenmiyorlar, bu halk onlara nasıl güvensin

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...