Sözcü Plus Giriş

Bakan Koca açıkladı! Tüm öğretmenler aşılanacak

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Önümüzdeki hafta aşılama programımız için yeni bir dönem daha başlıyor. 7 Haziran Pazartesi gününden itibaren yaş sınırı olmaksızın tüm öğretmenlerimiz aşı olabilecekler. Aşı ile bağışıklık kazanacak ve salgını gündemimizden çıkaracağız. Bu güce güvenin" dedi.

Güncellenme: 20:05, 02/06/2021
Bakan Koca açıkladı! Tüm öğretmenler aşılanacak

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Aşılamada yeni bir dönemin daha başladığını duyuran Koca, 7 Haziran Pazartesi gününden itibaren tüm öğretmenlerin aşı randevusu alabileceğini belirtti.

Koca, “Önümüzdeki hafta aşılama programımız için yeni bir dönem daha başlıyor. 7 Haziran Pazartesi gününden itibaren yaş sınırı olmaksızın tüm öğretmenlerimiz aşı olabilecekler. Aşı ile bağışıklık kazanacak ve salgını gündemimizden çıkaracağız. Bu güce güvenin” ifadelerini kullandı.

İlginizi ÇekebilirSağlık Bakanlığı güncel corona virüsü verilerini açıkladı! İşte 2 Haziran tablosuSağlık Bakanlığı güncel corona virüsü verilerini açıkladı! İşte 2 Haziran tablosuİlginizi ÇekebilirMaske zorunluluğu ne zaman kalkacak? Bilim Kurulu sonrası Sağlık Bakanı Koca duyurduMaske zorunluluğu ne zaman kalkacak? Bilim Kurulu sonrası Sağlık Bakanı Koca duyurdu
Yayınlanma Tarihi:19:43,