Bakan Koca açıkladı! Tüm öğretmenler aşılanacak

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Önümüzdeki hafta aşılama programımız için yeni bir dönem daha başlıyor. 7 Haziran Pazartesi gününden itibaren yaş sınırı olmaksızın tüm öğretmenlerimiz aşı olabilecekler. Aşı ile bağışıklık kazanacak ve salgını gündemimizden çıkaracağız. Bu güce güvenin" dedi.

Bakan Koca açıkladı! Tüm öğretmenler aşılanacak

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Aşılamada yeni bir dönemin daha başladığını duyuran Koca, 7 Haziran Pazartesi gününden itibaren tüm öğretmenlerin aşı randevusu alabileceğini belirtti.

Koca, “Önümüzdeki hafta aşılama programımız için yeni bir dönem daha başlıyor. 7 Haziran Pazartesi gününden itibaren yaş sınırı olmaksızın tüm öğretmenlerimiz aşı olabilecekler. Aşı ile bağışıklık kazanacak ve salgını gündemimizden çıkaracağız. Bu güce güvenin” ifadelerini kullandı.

Sağlık Bakanlığı güncel corona virüsü verilerini açıkladı! İşte 2 Haziran tablosu İlginizi Çekebilir Sağlık Bakanlığı güncel corona virüsü verilerini açıkladı! İşte 2 Haziran tablosu Maske zorunluluğu ne zaman kalkacak? Bilim Kurulu sonrası Sağlık Bakanı Koca duyurdu İlginizi Çekebilir Maske zorunluluğu ne zaman kalkacak? Bilim Kurulu sonrası Sağlık Bakanı Koca duyurdu
aşı randevusu Bilim Çarşamba Corona Normalleşme Pazartesi Sağlık Sağlık Bakanı Sağlık Bakanlığı sosyal medya