İstanbul-Yalova-Bursa-Balıkesir Karayolu felç

İstanbul-Bursa-Yalova arasındaki süpürgelik mevkiinde yoğun kar ve tipi trafiğin durmasına neden oldu. Karayolları ekipleri kar küreme araçları ile kapanan yolu açmaya çalışıyor.

İstanbul-Bursa-Yalova Karayolu yoğun tipi ve kar yağışı nedeniyle kapandı. Karayolları ekipleri kapanan yolu açmaya çalışırken, trafik ekipleri ağır tonajlı araçların geçişine izin vermedi.

Foto: SÖZCÜ

TİPİ VE KAR YOLLARI KAPATTI 

İstanbul-Yalova Süpürgelik kesimi ile çok sayıda nokta tipi ve kar nedeniyle trafiğe kapandı. Zincir takmadan yola çıkan sürücüler kar nedeniyle kapanan yolda zor anlar yaşadı. Kimi araçları vatandaşlar itti. Ağır tonajlı araçların geçişine ise izin verilmedi.

Foto: SÖZCÜ

Öte yandan Balıkesir-Bursa Karayolu da araç trafiğine kapandı. Tipi şeklinde yağan kar sebebiyle Balıkesir-Bursa yolu Susurluk ilçesi yakınlarında araçlar mahsur kaldı. Yüzlerce aracın mahsur kaldığı yoldaki, trafik yoğunluğunun 25 kilometreye kadar ulaştığı öğrenildi.

 

Kar yağışı ve kuvvetli rüzgar bir arada! Donacağız... İlginizi Çekebilir Kar yağışı ve kuvvetli rüzgar bir arada! Donacağız... Bursa'da bazı feribot seferleri iptal edildi İlginizi Çekebilir Bursa'da bazı feribot seferleri iptal edildi

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...