Çılgın Sayısal Loto sonuçları sonuçları belli oldu, büyük ikramiye 95 milyon lira

Çılgın Sayısal Loto sonuçları MPİ tarafından noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş ile belli oldu. Ardı ardına gelen devirlerle 95 milyonu aşan büyük ikramiye kuponlarını dolduran vatandaşları heyecanlandırmaya devam ediyor. Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına göre şanslı rakamlar "8-32-33-62-82-83-joker 43" olarak belirlendi.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları sonuçları belli oldu, büyük ikramiye 95 milyon lira

Milli Piyango İdaresi tarafından haftada üç kez gerçekleştirilen şans oyunu sayesinde zengin olma hayali kuran vatandaşlar kuponlarını kontrol etmek için Sayısal Loto sonuçlarını araştırıyor. Sayısal Loto'da bir devir daha geldi, ikramiye katlanmaya devam ediyor…

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI

9 Ocak Çılgın Sayısal Loto‘nun çekiliş sonuçları, “8-32-33-62-82-83-joker43” oldu.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR? YENİ KURALLAR NELER?

Milli Piyango’nun yenilenen Çılgın Sayısal Loto oyununda, 90 rakam arasından 6 rakam seçilerek kupon oluşturulabiliyor. Aynı zamanda internet üzerinden de oynanan oyunda hızlı seçme özelliği ile 6 şanslı rakamı otomatik olarak rastgele çift ya da tek sayı şekilde belirlenebiliyor.

Yenilikler arasında bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek şansını arttırmak isteyenler sistem oyununu, çoklu oyun kombinasyonlarını oluşturabiliyor.

Çılgın Sayısal Loto, online olarak millipiyango.com.tr adresinden ve satış noktalarından oynanabiliyor.

Milli Piyango bileti iki kenti birbirine düşürdü İlginizi Çekebilir Milli Piyango bileti iki kenti birbirine düşürdü

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...