Çocuklarının gözü önünde bıçaklanan kadın öldü

İstanbul'da bir hastanede temizlikçi olarak çalışan Yudum M.(32) 2 kızının gözleri önünde kocası Güntay M., (38) tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Olayın ardından kaçan şüpheli polis ekiplerince yakalandı.

Olay dün Kadıköy’de yaşandı. İddiaya göre, Yudum M. uzaktan akraba olan Güntay M. ile 12 yıl önce evlenerek kocasının görev yaptığı Kadıköy’deki kapıcı dairesine yerleşti. Çiftin evliklerinden 2 kız çocuğu oldu. Yudum M. eşine destek olmak için bir hastanede temizlik görevlisi olarak işe başladı.

EVİ TERK ETTİ

İddiaya göre, Yudum M. ve Güntay M. arasında 3 gün önce tartışma yaşandı. Yudum M. evi terk ederek 2 gün boyunca dönmedi. Güntay M. kızlarından birinin rahatsızlığı sebebiyle dün eşinin çalıştığı hastaneye gitti. İki kızını da yanında götüren Güntay M., önce Yudum M.’nin yanına gitti. İddiaya göre, neden eve dönmediğini sordu. İkili arasında tartışma yaşandı. Bir anda bıçak çeken Güntay M., 12 yıllık karısını boğazından yaraladı.

KIZLARINI BIRAKARAK KAÇTI

Kızlarının gözleri önünde bıçaklanan Yudum M., hemen yoğun bakıma alındı ancak kurtarılamadı. Saldırgan koca ise 2 kızını da olay yerinde bırakarak kaçtı.

DAHA BÜYÜK EV İSTEĞİ KAVGA SEBEPLERİ OLDU

Polis ekipleri, şüpheli kocayı olaydan 1 saat sonra gözaltına aldı. Yakalanan şüphelinin ifadesinde, “Yudum’la aramızda son zamanlarda sorun yaşıyorduk. Yaşadığı hayattan memnun değildi. Daha büyük bir eve çıkmak istiyordu. İmkanımız olmadığını söylüyordum. Sürekli bir şey istiyordu. Bu yüzden tartışıyorduk. Beni aldattığından şüphelenmeye başladım. Olay günü de tartıştık. Cinayeti bu yüzden işledim” dediği öne sürüldü.

2020'de öldürülen 300 kadının 180'i kendi evinde öldürüldü İlginizi Çekebilir 2020'de öldürülen 300 kadının 180'i kendi evinde öldürüldü

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...