Corona tedavisi gören belediye başkanı ve eşi hastaneye kaldırıldı

Geçtiğimiz hafta corona virüse yakalanan Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, eşi Feyza Aşgın ile birlikte evde devam eden tedavileri sonlandırılarak hastaneye kaldırıldı. Aşgın çiftinin sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Corona tedavisi gören belediye başkanı ve eşi hastaneye kaldırıldı

Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, 22 Mart’ta Covid-19 test sonucunun pozitif çıktığını duyurmuştu. Eşi Feyza Aşgın’ın da corona virüse yakalanması üzerine tedavisi evde devam eden başkan, bugün eşiyle birlikte hastaneye kaldırıldı.

TEDBİR AMAÇLI YATIRILDILAR

Tahlil ve tomografi çektirmek için bugün Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine giden Başkan Aşgın ve eşini doktorlar tedbir amaçlı hastaneye yatırdı. Tomografide ciğerlerinde hafif tutulum tespit edilen Aşgın çiftinin sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Başkan Halil İbrahim Aşgın da sosyal medyadan, “Sevgili hemşehrilerim, Covid-19 tedavi sürecimiz evde devam ederken eşim Feyza Hanım ile tomografi çektirmek ve bazı tahliller vermek üzere hastaneye gelmiştik. Doktorlarımız tedavi sürecinin birkaç gün de hastanede devam etmesi yönünde görüş bildirdiler. Çok şükür her ikimiz de genel itibariyle iyiyiz. Arayan, soran ve dualarını eksik etmeyen herkese şükranlarımızı sunuyoruz” mesajını paylaştı.

Kongreye katılan bazı AKP'lilerin testleri pozitif çıkmaya başladı İlginizi Çekebilir Kongreye katılan bazı AKP'lilerin testleri pozitif çıkmaya başladı Beş yıldızlı otelde skandal görüntüler... Corona toplantısı İlginizi Çekebilir Beş yıldızlı otelde skandal görüntüler... Corona toplantısı

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
AKP Ankara Antalya BES Bolu Corona Çorum Hitit Üniversitesi Kadın konser Meclis Sağlık tatil
Loading...