Davul zurnayla boşanmıştı şimdi öldürülmekten korkuyor

Bursa’da 3 yıl önce eşinden boşanmasını davul zurna çaldırıp kına dağıtarak kutlayan kadın, boşandığı eski eşine uzaklaştırma kararı aldırdı.

Davul zurnayla boşanmıştı şimdi öldürülmekten korkuyor

Bursa’da yaşayan Meryem Karaş, 8 yıl önce ikinci evliliğini yaptığı M.N.A.’dan boşanmak için 1’inci Aile Mahkemesi’nde dava açmış, ilk duruşmadan sonra adliye önünde davul ve darbuka çaldırıp oynamıştı.

Foto: İHA / Boşanmasını davulla kutlayan Meryem Karaş şimdi öldürülmekten korkuyor

Dava sonuçlandığı zaman uçmak istediğini belirten Karaş, bu hayalini de gerçekleştirmişti. Karaş, boşandığı eski eşinin kendisini araştırdığını iddia ederek uzaklaştırma kararı aldırdı.

“ÖLDÜRÜLMEKTEN KORKUYORUM”

Öldürülmekten korktuğunu ifade eden Meryem Karaş, “Uzaklaştırma almamın sebebi boşandıktan sonra ben evimi taşıdım. Evimi taşıdıktan sonra mahallemizde bulunan ailecek görüştüğümüz bir abimize sürekli olarak benim nereye taşındığımı dolaylı şekilde soruyor. Şu anda oturduğum evin adresini öğrenmeye çalışıyor. Geçmişte yaptıklarından ve gelecekte yapacaklarından korktuğum için evimin adresini taşımadım. Beni araştırması beni korkutuyor. Kendi bir şey yapamaz. Kendi bir şey yapamadığı gibi yaptırma durumu var. Öldürülmekten korkuyorum. Sosyal medyada yaptığı paylaşımından korkarak uzaklaştırma kararı aldım” dedi. (İHA)

 

 

Foto: İHA / Meryem Karaş, eski eşi için uzaklaştırma kararı aldırdı.

 

Boşanma davasına tabanca ve bıçakla geldi İlginizi Çekebilir Boşanma davasına tabanca ve bıçakla geldi Boşandığı eşine dehşeti yaşattı İlginizi Çekebilir Boşandığı eşine dehşeti yaşattı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...