Davutoğlu’nun konvoyunda kaza: Genel Başkan Yardımcısı yaralandı

Kırklareli'de Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun konvoyunda meydana gelen kazada Genel Başkan Yardımcısı Sema Silkin Ün ile 1 kişi yaralandı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Kırklareli’nin Pehlivanköy ilçesinde parti binasının açılışına katılıp, halkla bir araya geldi.

Daha sonra Kırklareli merkezdeki programına geçen Davutoğlu’nun konvoyundan araç ile başka bir araç, kavşakta çarpıştı. Kazada Genel Başkan Yardımcısı Sema Silkin Ün ile diğer araçta bulunan 1 kişi yaralandı.

Ün, ihbarla kaza yerine gelen sağlık ekibince ambulansla Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Hafif yaralı olan kişi ise ambulansta tedavi edildi. Aracı konvoyun önde bulunan ve kazadan daha sonra haberi olan Ahmet Davutoğlu’nun hastaneye gittiği belirtildi.

DAVUTOĞLU’NDAN AÇIKLAMA 

Ahmet Davutoğlu, konvoyunda meydana gelen kazada yaralanan Genel Başkan Yardımcısı Sema Silkin Ün ve hafif yaralanan çocuk ile birlikte kontrol amaçlı hastaneye getirilen 3 kişiyi de ziyaret etti.

Ziyaretin ardından açıklama yapan Davutoğlu, şöyle konuştu:

* Kırklareli’nde kongre ve ziyaretler nedeniyle bulunuyoruz. Pehlivanköy’e bir ziyarette bulunduk, ardından Sema hanım ve Ümraniye gençlik kolu başkanımız Abdussamet beyin içinde bulunduğu araç, kaza yaptı.

* Sema hanımın başına küçük bir dikiş atıldı, ayrıca kolundaki bir kırık dolayısıyla da İstanbul’a sevk edildi. Kendisiyle de görüştüm, hamdolsun genel durumu iyi olmakla birlikte tabi kolundaki kırık dolayısıyla da İstanbul’da tedavi altına alınması gerekiyor.

* Abdussamet beyin de ultrasonları çekildi, netice bekliyoruz. İnşallah onun için de bir sıkıntı olmaz. Sema hanıma da Abdussamet beye de geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Ayrıca hastane yetkililerine de teşekkür ediyorum. İlgi gösteren ve tüm arayanlara da teşekkür ediyorum. DHA

Davutoğlu'ndan iktidar ve Soylu hakkında zehir zemberek açıklamalar İlginizi Çekebilir Davutoğlu'ndan iktidar ve Soylu hakkında zehir zemberek açıklamalar

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...