Ege Denizi’nde 4.0 büyüklüğünde deprem… Son depremler listesi

Ege Denizi'nde 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD verilerine göre merkez üssü İzmir'in Dikili ilçesi açıkları olan depremin derinliği 6,97 kilometre olarak belirlendi. Son depremler hakkındaki tüm bilgiler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından paylaşılmaya devam ediyor.

Ege Denizi’nde 4.0 büyüklüğünde deprem… Son depremler listesi

AFAD verilerine göre saat 11:45'de Ege Denizi'nde 4.0 büyüklüğünde deprem yaşandı. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise depremin büyüklüğünü 3.9 olarak açıklarken, merkez üssü olarak Çandarlı olarak gösterdi.

CAN VE MAL KAYBI YAŞANMADI

Yerin 6.97 kilometre altındaki deprem, Aliağa ve Foça başta olmak üzere İzmir’in tüm ilçeleri ile Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde hissedildi. Kısa süreli paniğe neden olan depremde, ilk belirlemelere göre can ve mal kaybı yaşanmadı.

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve büyüklüğünü anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Sakarya'da 3.7 büyüklüğünde deprem... Son depremler listesi İlginizi Çekebilir Sakarya'da 3.7 büyüklüğünde deprem... Son depremler listesi

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...