Engelliler derneğinde şaşırtan görüntüler! Kaynak makinesiyle mühürlendi

Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesinde faaliyet gösteren ve daha önce 8 kez yapılan baskında alkollü eğlence mekanı olarak çalıştırıldığı tespit edilip mühürlenen engelliler derneğine, kısıtlama saatinde 9'uncu kez düzenlenen baskında yine aynı manzara ortaya çıktı.

Engelliler derneğinde şaşırtan görüntüler! Kaynak makinesiyle mühürlendi

Kayapınar ilçesi Huzurevleri Mahallesinde bulunan bir binanın bodrum katında faaliyet gösteren ve daha önce 8 kez, polis tarafından yapılan baskında, eğlence mekanı olarak çalıştırıldığı tespit edilen engelliler derneğine, bu gece saatlerinde gelen ihbar üzerine tekrar baskın yapıldı.

Derneğin bulunduğu sokağın giriş ve çıkışları çevik kuvvet ekipleri tarafından kapatılırken, içeri giren polis yine alkollü eğlence düzenlendiğini tespit etti.

Eğlenceyi durduran polis, aralarında kadınların da bulunduğu 42 kişinin genel bilgi taraması (GBT) sorgusunu yaptı.

Zabıta ekiplerince derneğin kapısı bu kez getirilen kaynak makinesiyle mühürlenirken, 42 kişiye corona tedbirlerini ihlalden toplam 132 bin 300 TL para cezası uygulandı.

Dernek yöneticileri de ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü. DHA

Erkekler tuvaletindeki gizli kapıdan girilen lokale kumar baskını İlginizi Çekebilir Erkekler tuvaletindeki gizli kapıdan girilen lokale kumar baskını Eğlence mekanına corona baskını: Çatıda böyle yakalandılar İlginizi Çekebilir Eğlence mekanına corona baskını: Çatıda böyle yakalandılar

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
bodrum çevik kuvvet Çorlu Corona Diyarbakır Konya para Polis Tekirdağ
Loading...