Erdoğan’a ‘Elfida’lı karşılama

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Erzurum'da gençlerle buluştu. Geçtiğimiz hafta 'Vakıf Eserleri Müzesi' olarak açılan Erzurum'un simgesi Çifte Minareli Medrese'de partili gençler ile buluşan Erdoğan, 'Elfida' ile karşılandı. O anları, Cumhurbaşkanı İletişim Daire Başkanı Fahrettin Altun paylaştı.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Erzurum’da gençler iler buluştu. Geçtiğimiz hafta ‘Vakıf Eserleri Müzesi’ olarak açılan Çifte Minareli Medrese’de partili gençler ile buluşan Erdoğan, ‘Elfida’ ile karşılandı. Gençlerin sosyal mesafeye uymaması ve bazılarının maske takmaması dikkat çekti.

Yaptığı Sosyal  Dayanışma ile sık sık  gündem olan Haluk Levent ile özdeşleşen ‘Elfida’ parçasını çalan AKP’li gençlerin Cumhurbaşkanı Erdoğan ile buluştuğu o anları Cumhurbaşkanı İletişim Daire Başkanı Fahrettin Altun, “Reis-i Cumhur Erzurumlu gençlerle” notuyla sosyal medya hesaplarından paylaştı.

AKP'de 'lebaleb' kaldığı yerden... İlginizi Çekebilir AKP'de 'lebaleb' kaldığı yerden... Erdoğan'ın müzik sınırlamasıyla ilgili sözleri tepki çekmişti! Kabine tekrar görüşecek İlginizi Çekebilir Erdoğan'ın müzik sınırlamasıyla ilgili sözleri tepki çekmişti! Kabine tekrar görüşecek

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...