Eşini kömürlükte boğarak öldürdü

İstanbul'da bir kadın daha eşi tarafından öldürüldü. Mahmut Gürler, tartıştığı eşini kömürlüğe götürüp boğdu. Cani koca, cinayetten sonra hiçbir şey olmamış gibi işine gitti.

Eşini kömürlükte boğarak öldürdü

Olay, önceki gün İstanbul’un Fatih ilçesinde yaşandı. İddiaya göre Mahmut Gürler (37) ve Melek Gürler (29) çifti, kumar ve ev alma konusunda bir süredir tartışma yaşıyordu. Olay günü yine eşiyle tartışan konfeksiyon işçisi Mahmut Gürler iki çocuğuna evde oturmalarını söyleyerek eşi Melek Gürler’i kömürlüğe götürdü.

Çocuklar duymasın diye TV’nin sesini açan ve burada eşini boğarak öldüren cani koca daha sonra binadan ayrılarak iş yerine gitti. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, Mahmut Gürler’i gözaltına aldı. İki çocuk annesi Melek Gürler ise dün Eyüpsultan Mezarlığı’na defnedildi. Melek Güler'in 6 ay önce eşi hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı ve onu kısa bir süre önce affettiği öğrenildi

“HANIM EVDE YOK, GİDİP BAKAYIM”

Uzun yıllardır aileyi tanıdığını söyleyen Kadir Yavuz, yaşananlarla ilgili şunları anlattı: İki kızları var biri sekiz, diğeri iki yaşında. Mahmut’un daha önceden de evden uzaklaştırması vardı. Kumar oynuyordu. “Ev alacaktım, para vermedi ailesi” diye beyanlarda bulunmuş ama o yalan. Tahminim yine karısından para istedi. Bodruma indirmiş öldürmüş, öldürdükten sonra iş yerine gitmiş. İki saat sonra patronuna “Hanım evde yoktu, ben tekrar gidip bakayım” demiş. Geri gelmiş gelince de herkesi aramış ulaşamıyorum diye. Kızın ailesi koştular eve gittiler. İniyorlar bakıyorlar ki ölmüş. Ambulans çağırdılar. Savcı geldi. (İHA-DHA)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...