Etiler’de kaybolan İranlı Marjan Ahadi bulundu

Etiler'den 4 gün önce kaybolan ve annesinin tanıdık birileri tarafından kaçırıldığını iddia ettiği İranlı Marjan Ahadi bulundu.

Etiler’de kaybolan İranlı Marjan Ahadi bulundu

İstanbul’da yaşayan İran uyruklu Marjan Ahadi, 12 Şubat günü Etiler’deki iş yerinden çıktıktan sonra ortadan kaybolmuştu.

3 buçuk yıldır İstanbul’da yaşayan ve emlak danışmanlığı yapan Marjan Ahadi’nin annesi Maryam Ahadi, kızının tanıdık birileri tarafından kaçırıldığını iddia etmişti.

“TANIDIK BİRİ KIZIMI KAÇIRDI”

Maryam Ahadi şunları söylemişti:

* Kızım Cuma günü akşam saat 18.30'dan sonra kaybolmuş. Ben kızım bulunana kadar herkesten şüpheleniyorum. İnşallah kızım bulunur.

* Tanıdık biri kızımı kaçırdı. Çünkü orada beklemişler. Allah'ın izniyle emniyet kızımı bulacak.

* Polis bana hâlâ bir bilgi vermedi sadece üzerinde çalıştıklarını söylediler.

* Ben 6 aydır buradayım kızımın yanına gelmiştim. Kızım 3,5 yıldır burada yaşıyor.

* Kızım kendisi ressam ama 7-8 aydır emlak danışmanlığı yapıyor.

“AHIM SİZİ TUTACAK”

Kızını kaçırdıklarını iddia ettiği kişilere seslenen anne Maryam Ahadi, “Ben bir anneyim. İnanın ki benim ahım sizi tutacak. Hemen kızımı bırakın. Zaten emniyet onların peşinde ve bulacaklar onları. Cezalarını çekecekler” ifadelerini kullanmıştı.

Farsça olarak kızına seslenen Maryam Ahadi, “Canım kızım seni çok seviyorum. Sen çok zeki bir kızsın. Ne yapmak istediğini çok iyi bilirsin. Eminim yakında seni bulacağız ve sağlıklı bir şekilde yanıma geleceksin” demişti.

GENÇ KIZ BULUNDU

Annesinin kayıp başvurusu üzerine polisin her yerde aradığı genç kızın bulunduğu öğrenildi. Annesi Maryam Ahadi ile birlikte polis merkezinde ifadesine başvurulan Marjan Ahadi’nin sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi. Genç kızın nasıl bulunduğuna ilişkin henüz açıklama yapılmadı. DHA

14 yıl önce ortadan kaybolmuşlardı... Cinayete kurban gitmişler İlginizi Çekebilir 14 yıl önce ortadan kaybolmuşlardı... Cinayete kurban gitmişler

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...