Fuhuş bahanesiyle yaşlı adamın 7 bin lira parasını çaldı

Adana’da fuhuş yapmak bahanesiyle yaşlı adamın yanına yaklaşıp 7 bin lirasını çaldığı iddiasıyla gözaltına alınan Cansu Ö. tutuklandı. Cansu Ö., geçen hafta da bir parkta 7 erkeği fuhuş yapma bahanesiyle kandırıp, 5 bin 820 lira aldığı iddiasıyla yakalanmıştı.

Fuhuş bahanesiyle yaşlı adamın 7 bin lira parasını çaldı

Adana'da Tepebağ Mahallesi’nde yaşayan 78 yaşındaki Ömer N. Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliğine gelerek 7 bin lirasının çalındığı ihbarında bulundu.

Polis bunun üzerine olayın meydana geldiği noktada araştırma başlattı. Polis yaptığı çalışmada daha önceden birçok kez kaydı olan Cansu Ö.'nün (24) yaşlı adamın yanına fuhuş bahanesiyle gelerek yankesicilik yöntemiyle cebinden 7 bin lira parayı aldığını tespit etti.

Polis zanlının yerini tespit etmek için çalışma başlattı. Polis kısa sürede zanlı kadının Yüreğir ilçesindeki ninesinin evinde olduğunu belirleyip baskın yaparak yakaladı.

BU KEZ TUTUKLANDI

Cansu Ö.’nün daha önceden de parka gelen 7 erkeği fuhuş bahanesiyle kandırdıktan sonra 5 bin 820 lirasını yankesicilik yöntemiyle çaldığı belirlendi. Dolandırıldıkları iddiasıyla şikayetçi olan 7 şahsın açtığı davada Cansu Ö. 4 yıl 2 ay hapis cezası aldı.

Cansu Ö.'nün 7 ayrı olayın dışında yine dolandırıcılık, yankesicilik, uyuşturucu kullanma, fuhuş yaptırma, hırsızlık, kişi hürriyetinde yoksun bırakma gibi suçlardan da 20 kaydı olduğu öğrenildi. Genç kadın ifadesi alındıktan sonra çıkarıldığı adliyede tutuklandı.

7 erkeği fuhuş yapma bahanesiyle soydu İlginizi Çekebilir 7 erkeği fuhuş yapma bahanesiyle soydu

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...