Girne’den Türkiye kıyıları göründü

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Girne’den çekilen ve havanın temizliği nedeniyle Toros Dağları’nın karlı zirvelerinin gözüktüğü bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Fotoğraf kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

Girne’den Türkiye kıyıları göründü

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın Girne’den Toros Dağları’nın karlı görüntüsünü paylaştığı fotoğraf sosyal medyada kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

Havanın çok net ve temiz olması nedeniyle yaklaşık 100 kilometrelik mesafeden çekilen fotoğrafın netliği görenleri şaşkına çevirdi. Cumhurbaşkanı Tatar, paylaşımında; “Girne'den bu sabah. Karşıda Toros'ların karlı tepeleri net gözüküyor. Hava soğuk.. İyi günler diliyorum” ifadelerini kullandı. Tatar’ın bu mesajına vatandaşlar da kendi çektiği fotoğraflarını paylaşarak yanıt verdi, selamlarını gönderdi.

Salgının seyrini değiştirecek adım: Corona virüsünü 20 saniyede bulan teste onay İlginizi Çekebilir Salgının seyrini değiştirecek adım: Corona virüsünü 20 saniyede bulan teste onay Bilim insanları açıkladı! Corona aşısında sevindiren haber İlginizi Çekebilir Bilim insanları açıkladı! Corona aşısında sevindiren haber

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Bilim BioNTech Corona Cumhurbaşkanı Haber İngiltere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sosyal medya Türkiye
Loading...