İBB harekete geçti, tarihi binadaki ‘Nusret’ resmi kaldırıldı

Beyoğlu'nda Galata Kulesi'nin bulunduğu meydanda tarihi bir binanın tadilat işlemleri sırasında Nusret Gökçe resmiyle örtülmesi tepki çekmişti. İBB Sözcüsü Murat Ongun, o resmin İBB ekiplerince kaldırıldığını duyurdu.

İBB harekete geçti, tarihi binadaki ‘Nusret’ resmi kaldırıldı

Beyoğlu’nun Galata semtinde tarihi Galata Kulesi’nin bulunduğu meydanda tadilat işlemleri yapılan tarihi binaya Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından ülkenin ‘tanıtım elçisi’ olarak seçilen Nusret Gökçe’nin resminin örtülmesi büyük tepki çekmişti.

O RESİM KALDIRILDI

İBB Sözcüsü Murat Ongun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Nusret Gökçe’nin resmin İBB ekiplerince kaldırıldığını duyurdu.

Resmin kaldırıldığına dair resmi de paylaşan Ongun “İstanbul, tarihi ve kültürel zenginliği ile kendini tüm dünyaya rahatlıkla anlatabilecek derinlikte bir şehirdir. Beyoğlu'na yakışmayan giydirme İBB tarafından kaldırıldı” ifadelerini kullandı.

İmamoğlu'ndan İstanbullulara çağrı İlginizi Çekebilir İmamoğlu'ndan İstanbullulara çağrı Tarihi binada 'Nusret' resmi tepki çekti, İBB harekete geçti İlginizi Çekebilir Tarihi binada 'Nusret' resmi tepki çekti, İBB harekete geçti

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...