İki öğretmenden acı haber

Aydın’da bir süredir kanser tedavisi gören iki eğitimci aynı gün yaşamını yitirdi. Ölüm haberi eğitim camiasını yasa boğdu.

İki öğretmenden acı haber

Aydın'da bir süredir kanser tedavisi gören iki eğitimci aynı gün yaşamını yitirdi. Sultan Abdülhamid Han Meslek Lisesi Müdürü Hacer Kıvanç Eryılmaz (50), tedavi gördüğü kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybetti. Eryılmaz'ın ölüm haberinden kısa bir süre sonra eğitimcileri üzen ikinci ölüm haberi de geldi.

Hacer Kıvanç Eryılmaz

ÖZEL BİR OKULDA ÖĞRETMENDİ

Aydın'da ki özel bir okulda Türkçe Öğretmeni olarak görev yapan 34 yaşındaki Neslihan Eda Arı da kanser nedeniyle genç yaşta yaşamını yitirdi.

Neslihan Eda Arı

Arı'nın 3 yıldır pankreas kanseri nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumduğu öğrenildi. Her iki öğretmenin ölümü, eğitim camiasını üzdü.

Son dakika... Kadir Topbaş hayatını kaybetti İlginizi Çekebilir Son dakika... Kadir Topbaş hayatını kaybetti Soba faciası: Yaşlı çift, hayatını kaybetti İlginizi Çekebilir Soba faciası: Yaşlı çift, hayatını kaybetti

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
aydın Corona Cumhurbaşkanı Haber istanbul İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadir Topbaş Kahramanmaraş kanser Ölüm son dakika TÜRKÇE
Loading...