İzmir açıklarında art arda depremler! Son depremler listesi…

İzmir'in Karaburun ilçesi açıklarında saat 17:36'da 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Ege Denizi’nde saat 17.40’ta 3.1 büyüklüğünde bir deprem daha oldu.

İzmir açıklarında art arda depremler! Son depremler listesi…

AFAD’ın verilerine göre, İzmir’in Karaburun ilçesi açıklarında deprem oldu. Saat 17:36’da meydana gelen 3.9 büyüklüğündeki depremin yerin 7.02 kilometre derinliğinde gerçekleştiği açıklandı.

KANDİLLİ: 4.1 BÜYÜKLÜĞÜNDE

Kandilli Rasathanesi ise depremin 4.1 büyüklüğünde ve yerin 9.7 kilometre derinliğinde meydana geldiğini duyurdu. Kandilli Rasathanesi, Ege Denizi'nde saat 17.40'ta, 3.1 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldiğini açıkladı. Depremin derinliği 8.8 kilometre olarak belirtildi.

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve büyüklüğünü anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi (BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

DAKİKA DAKİKA SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER

Datça açıklarında korkutan deprem! Bodrum'da da hissedildi... Son depremler listesi İlginizi Çekebilir Datça açıklarında korkutan deprem! Bodrum'da da hissedildi... Son depremler listesi