İzmir’de 3.5 büyüklüğünde deprem

İzmir Seferihisar'da 3.5 büyüklüğünde deprem oldu. Sarsıntı, yerin 7 kilometre derinliğinde meydana geldi. Son depremler hakkındaki tüm bilgiler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından paylaşılmaya devam ediyor.

İzmir’de 3.5 büyüklüğünde deprem

AFAD verilerine göre saat 15:42’de Seferihisar açıklarında 3.5 büyüklüğünde deprem yaşandı. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü de depremin büyüklüğünü 3.6 olarak açıklarken depremin merkez üssü olarak Sisam Adası gösterdi.

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve büyüklüğünü anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Jeoloji Mühendisleri Odası'ndan deprem için önemli uyarı İlginizi Çekebilir Jeoloji Mühendisleri Odası'ndan deprem için önemli uyarı

 

Son depremler: AFAD ve Kandilli deprem verilerini açıkladı İlginizi Çekebilir Son depremler: AFAD ve Kandilli deprem verilerini açıkladı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...