Sözcü Plus Giriş

İzmir’de 3.8 büyüklüğünde deprem

İzmir’in Karaburun ilçesi açıklarında, 3,8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Sarsıntı, yerin 6.58 kilometre derinliğinde oluşurken, ilk belirlemelere göre herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmadı. Son depremler hakkındaki tüm bilgiler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından paylaşılmaya devam ediyor.

Güncellenme: 11:03, 23/02/2021
İzmir’de 3.8 büyüklüğünde deprem

AFAD verilerine göre saat 10:15'de Karaburun açıklarında 3.8 büyüklüğünde deprem yaşandı. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü de depremin büyüklüğünü 3.8 olarak açıklarken depremin merkez üssü olarak Ege denizi gösterdi.

SON DEPREMLER LİSTESİ

Yaşanan depremlerin saatini ve büyüklüğünü anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi (BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

İlginizi ÇekebilirSon depremler: AFAD ve Kandilli deprem verilerini açıkladıSon depremler: AFAD ve Kandilli deprem verilerini açıkladıİlginizi ÇekebilirMuhalefetsiz deprem toplantısına tepkiMuhalefetsiz deprem toplantısına tepki

 

İlginizi ÇekebilirRıza Bey Apartmanı'nın yeri deprem hatıra alanı olacakRıza Bey Apartmanı'nın yeri deprem hatıra alanı olacak