Tüm gözler bu toplantıda! Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta başlayacak?

Sokağa çıkma yasağı ile ilgili önemli kararların alınması beklenen Kabine toplantısı bugün AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında saat 15.00’de başlayacak.

Tüm gözler bu toplantıda! Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta başlayacak?

Yaklaşık 4 saat sürmesi beklenen toplantı sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarda bulunacak. Kabine toplantısının en önemli gündem maddesi ise sokağa çıkma yasakları ve aşı meselesi.

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI DEVAM EDECEK Mİ?

İçişleri Bakanlığı, yaklaşık bir aydır devam eden sokağa çıkma yasaklarının ikinci bir açıklamaya kadar devam edeceğini duyurmuştu. Bugün gerçekleştirilecek Kabine toplantısında da sokağa çıkma yasakları ve kafe ile restoran gibi işletmelerin çalışma saatleriyle ilgili kararların alınması bekleniyor.

CORONA VİRÜSÜ AŞISI DA GÜNDEMDE

Dünyada birçok ülkede corona virüsü ile ilgili aşılama çalışmaları başlamış durumda. Türkiye'de ilk etapta yapılacak olan Çin menşeli Sinovac aşısının bir kısmı geçtiğimiz günlerde ülkemize getirilmişti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın, Kabine toplantısında aşı ile ilgili son gelişmeleri de paylaşması bekleniyor.

İşte 10 Ocak corona tablosu İlginizi Çekebilir İşte 10 Ocak corona tablosu Mutasyonlu corona yayılıyor! Bir ülkede daha görüldü İlginizi Çekebilir Mutasyonlu corona yayılıyor! Bir ülkede daha görüldü

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
AKP Brezilya Çin Corona Cumhurbaşkanı İçişleri Bakanlığı Japonya pazar Recep Tayyip Erdoğan saat kaçta Sağlık Sağlık Bakanı Sağlık Bakanlığı Sinovac sokağa çıkma yasağı TAyyip Erdoğan Türkiye
Loading...