Katledilen Emel Tokkal’ın katiliyle çektiği fotoğrafın altına yazdığı not kahretti

Eskişehir’de bıçaklanarak öldürülen aile ve katil zanlısının aynı karede bulunduğu bir fotoğraf ortaya çıktı. Hayatını kaybeden Emel Tokkal’ın sosyal medyada cinayet zanlısı M.Ş.B.'nin de bulunduğu fotoğrafın altına yazdığı not ise kahretti.

Katledilen Emel Tokkal’ın katiliyle çektiği fotoğrafın altına yazdığı not kahretti

Eskişehir'de anne, baba ve 4 yaşındaki çocuklarının bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili polis ekipleri kapsamlı bir çalışma başlatmıştı. Yapılan incelemeler sonucunda katil zanlısının öldürülen İlkay Tokkal'ın eski ortağı M.Ş.B. olduğu tespit edildi.

Eskiden ortak olduğu belirlenen Tokkal ailesi ve katil zanlısının birlikte yer aldığı bir fotoğraf karesi ortaya çıktı. Sosyal medyada paylaşılan fotoğraf karesinde, öldürülen Tokkal ailesi ve M.Ş.B.’nin ailesi bir araya gelerek poz veriyor.

OLAYDAN 3 GÜN ÖNCE YEMEĞE GİTMİŞLER

Öldürülen anne Emel Tokkal, baba İlkay Tokkal ve 4 yaşındaki Doruk Tokkal'ın olaydan üç gün önce cinayet zanlısı M.Ş.B.’nin evine yemeğe gittiği öğrenildi.

“BİRAZ GEÇ OLDU AMA…”

Olayda hayatını kaybeden Emel Tokkal'ın sosyal medyada cinayet zanlısı M.Ş.B.’nin de bulunduğu fotoğrafın altına yazdığı “Hep benden küçük kardeşim olsun isterdim. Biraz geç oldu ama oldu. Gülüşü güzel, kalbi güzel, kendi güzel kardeşim (kız kardeş isterdim ama olsun)” notu ile cinayet zanlısını etiketlediği görüldü.

Emel Tokkal, kardeşim dediği kişi tarafından eşi ve çocuğu ile birlikte öldürüldü. İHA

Son dakika... Türkiye'nin konuştuğu üç cinayetin katil zanlısı yakalandı İlginizi Çekebilir Son dakika... Türkiye'nin konuştuğu üç cinayetin katil zanlısı yakalandı Müdürün başına silah dayadığı kadın konuştu İlginizi Çekebilir Müdürün başına silah dayadığı kadın konuştu

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...