Sözcü Plus Giriş

Kemal Kılıçdaroğlu, fezlekesi için ‘Hodri meydan’ dedi

Fezlekesi ve dokunulmazlık dosyasının TBMM'ye sunulmasıyla ilgili açıklamada bulunan CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Önemli olan Kılıçdaroğlu değil, önemli olan ülkedir. Kılıçdaroğlu fanidir. Ne yaparsanız yapın, ne söylerseniz söyleyin, yiğide savaş bayramdır. Hodri meydan!" dedi.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 20:13, 14/04/2021

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Milletvekili olarak kendisinin de aralarında bulunduğu 10 milletvekiline ait fezleke ve dokunulmazlık dosyalarının TBMM’ye sunulmasıyla ilgili “Hodri meydan” dedi.

Sosyal medya hesabından videolu paylaşımda bulunan Kılıçdaroğlu şöyle konuştu:

* Ülke lebalep hasta, hastanelerde yer yok. 128 milyar doların nereye gittiği belli değil. Gece yarısı muhalefet partisinin ofislerini vinçlerle basıyorlar. Gündemi değiştirmek gerekiyor. Algıcıların algıları tutmadı. Şimdi ne yapıyorlar?

* Fezleke düzenliyorlar Kılıçdaroğlu’nun dokunulmazlığını kaldıracağız diye. Yahu önemli olan Kılıçdaroğlu değil, önemli olan ülkedir. Kılıçdaroğlu fanidir. Ne yaparsanız yapın, ne söylerseniz söyleyin, yiğide savaş bayramdır. Hodri meydan!

İlginizi ÇekebilirKılıçdaroğlu ve 8 CHP'li vekilin dokunulmazlık fezlekesi Meclis'teKılıçdaroğlu ve 8 CHP'li vekilin dokunulmazlık fezlekesi Meclis'teİlginizi Çekebilir'128 milyar dolar nerede' pankartları dünya gündeminde'128 milyar dolar nerede' pankartları dünya gündeminde
Yayınlanma Tarihi:20:10,