Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a: Kimse senin racon keser havalarını çekmek zorunda değil

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla, Boğaziçili öğrencileri 'terörist' ilan eden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sert tepki gösterdi.

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a: Kimse senin racon keser havalarını çekmek zorunda değil

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisini taklit eden öğrencilere soruşturma açmasına dair bir paylaşımda bulundu.
Kılıçdaroğlu’nun paylaşımının tamamı şu şekilde:

* Erdoğan, TikTok'ta taklidini yapan gencecik öğrencilere soruşturma başlatmış şürekan. Dün de sen, Boğaziçi öğrencilerine “terörist” dedin. Bu ülkenin evlatlarını rahat bırak.

* Kimse senin saldırgan tavırlarını, racon keser havalarını çekmek zorunda değil. Sen vicdanını yitirmiş olabilirsin ama dokundurtmayız bu ülkenin evlatlarına.

* İşsiz bırak, terörist de! Yurtsuz bırak, terörist de! Kayyum ata başlarına, terörist de. Espri yapana soruşturma başlat. Sahi bu gençlerin hayatını kim terörize ediyor?

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a jet yanıt: Sağlık raporu almalıdır, hem de hemen! İlginizi Çekebilir Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a jet yanıt: Sağlık raporu almalıdır, hem de hemen!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...