Konya’da 3.8 büyüklüğünde deprem

Konya'da 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin merkez üssü Konya'nın Tuzlukçu ilçesi olarak açıklanırken, AFAD tarafından paylaşılan bilgilere göre depremin derinliği 7 km olarak belirlendi. Son depremler hakkındaki tüm bilgiler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından paylaşılmaya devam ediyor.

Konya’da 3.8 büyüklüğünde deprem

AFAD verilerine göre saat 07:52’de Konya’nın Tuzlukçu ilçesinde 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Vatandaşlara kısa süreli panik ve korku yaşatan deprem yerin 7 kilometre derinliğinde yaşandı.

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve büyüklüğünü anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

İstanbul'un deprem raporunda korkutan ayrıntılar İlginizi Çekebilir İstanbul'un deprem raporunda korkutan ayrıntılar Bakan Soylu: Deprem anında devreye girecek iletişim sistemi geliştiriyoruz İlginizi Çekebilir Bakan Soylu: Deprem anında devreye girecek iletişim sistemi geliştiriyoruz

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...