Kumar masasında yakalandı, sözleri herkesi şoke etti: Eşim corona değil pozitif

Esenyurt’ta polis ekipleri, kumarhaneye çevrilen bir daireye yaptıkları baskında adete şoke oldular. Yapılan baskında eşi pozitif olduğu için karantina altında olması gereken temaslı bir kişi okey masasında yakalanırken, çay kovasının içinden de silah çıktı. Tıka basa dolu olan dairede oyun oynayan 46 kişiye toplam 159 bin 774 lira ceza kesilirken, okey masasındaki bir kadının 'iftara çağrıldım' demesi dikkat çekti.

Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Cumhuriyet Mahallesi 1990. sokakta bulunan bir site içindeki dairenin kumarhaneye çevrildiği bilgisine ulaştı. Gelen ihbarı değerlendiren polis ekipleri harekete geçerek daireye baskın düzenledi.

Yapılan baskında 46 kişi oyun oynarken yakalanırken, çay kovasının içinden bir adet tabanca ele geçirildi. Pandemi nedeniyle getirilen kısıtlamaları hiçe sayarak kumar oynayan kişilere toplamda 159 bin 744 lira para cezası kesildi.

KARANTİNADA OLMASI GEREKİRKEN OKEY MASASINDAN ÇIKTI

Baskında yakalanan kişilerin Genel Bilgi Taraması (GBT) yapıldığı esnada şaşırtan bir olay yaşandı. Yapılan taramada bir kişinin karantinada olması gerekirken, kumarhanede oyun oynadığı ortaya çıktı.

Eşinin pozitif olması nedeniyle temaslı olan Ali S. isimli şahsın karantinayı ihlal ettiği belirlendi. Polis ekiplerinin ihbarı üzerine gelen filyasyon ekipleri tarafından şahıs hastaneye götürüldü.

“BEN KARANTİNANIN BİTİŞ SÜRESİNİ YANLIŞ OKUMUŞUM”

Eşinin corona olduğunu kendinin sadece temaslı olduğunu ifade eden Ali S., “Bugün yasağımın dolduğunu biliyordum. Ancak bir gün daha karantinada olmam gerekiyormuş. Eşim pozitif çıktı diye ben de karantinadaydım” sözleriyle kendini savundu.

Okey masasında polis ekiplerine yakalanan bir kadının ise, “Ben iftara geldim. Yemek yedim arkadan siz girdiniz” demesi pes dedirtti.

Corona virüsle mücadelede Güney Afrika mutantı endişesi İlginizi Çekebilir Corona virüsle mücadelede Güney Afrika mutantı endişesi Corona virüsü artık gençlerin de hastalığı İlginizi Çekebilir Corona virüsü artık gençlerin de hastalığı Corona virüsü çağrı sayısında 30 kat artış İlginizi Çekebilir Corona virüsü çağrı sayısında 30 kat artış

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Afrika Ankara Çay Corona Cumhuriyet Emniyet Esenyurt Eskişehir genetik Güney Afrika İngiltere oyun para Polis Sağlık Yunus
Loading...