Maganda kurşunuyla böyle vuruldu

Trabzon'un Sürmene ilçesinde düğünde atılan silahtan çıkan kurşun bir kişinin yaralanmasına neden oldu. Vurulan şahsın "Ah" diyerek kendini yere bıraktığı o anlar cep telefonu kameralarına yansıdı.

Maganda kurşunuyla böyle vuruldu

İlçenin Kahramanlar mahallesindeki okul bahçesinde dün öğle saatlerinde bir düğün eğlencesi düzenlendi. Eğlenceye katılan ve emekli öğretmen olduğu öğrenilen D.A.U. belinden çıkardığı silahla havaya ateş etmeye başladı.

Silahtan çıkan kurşunlardan biri saniyeler sonra hemen önde okul sıralarında oturarak düğünü izlemekte olan İdris Şahin’e isabet etti. Şahin acı içinde boynunu tutarak kendini yere bıraktı. Olay sonrası bir anda büyük panik yaşanırken, o anlar cep telefonu kameralarına yansıdı.

Yaralanan şahıs ambulansla önce Sürmene Devlet Hastanesi’ne ardından da Trabzon’daki Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi’ne kaldırıldı.

Şah damarını sıyıran kurşun nedeniyle Şahin’in tedavisinin sürdüğü öğrenilirken, olayla ilgili D.A.U. güvenlik güçlerine teslim oldu. İdris Şahin’in hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenilirken, olayla ilgili inceleme sürüyor. (İHA)

Düğünde maganda kurşunu can aldı İlginizi Çekebilir Düğünde maganda kurşunu can aldı Bu da maganda damat İlginizi Çekebilir Bu da maganda damat

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...