Sözcü Plus Giriş

Mansur Yavaş’tan YKS müjdesi: Ücretleri karşılayacağız

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, iş yeri kapanan çalışanların ve sosyal yardım alan ailelerin çocuklarının YKS ücretlerinin belediye tarafından karşılanacağını açıkladı.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 23:47, 05/02/2021
Mansur Yavaş’tan YKS müjdesi: Ücretleri karşılayacağız

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal yardım alan ailelerin ve pandemide iş yeri kapanan sektör çalışanlarının çocuklarının Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ücretlerini karşılayacağını duyurdu.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Yavaş şu ifadeleri kullandı:

* Eşit eğitim, güzel bir gelecek her çocuğun hakkı. Sosyal yardım alan ailelerimizin ve pandemide kapanan sektör çalışanlarımızın çocuklarının yks2021 ücretlerini karşılayacağız. Siz sadece hayal edin, çalışın ve başarın. Biz daima yanınızda olacağız.


İlginizi ÇekebilirAkşener: Mansur Yavaş'ın şahsında bizim gibilerin vicdanı harekete geçtiAkşener: Mansur Yavaş'ın şahsında bizim gibilerin vicdanı harekete geçti

İlginizi ÇekebilirMansur Yavaş'tan Melih Bulu'ya açık mektup: Gençliği ve geleceğimizi değil makamınızı kurban verinMansur Yavaş'tan Melih Bulu'ya açık mektup: Gençliği ve geleceğimizi değil makamınızı kurban verin