Mehmet Kocadon yoğun bakımdan çıktı

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Ortakent Mahallesi’nde yaşayan ve Ortakent Beldesi’nde iki dönem, Bodrum’da ise bir dönem belediye başkanlığı yapan 59 yaşındaki Mehmet Kocadon, ailecek yakalandıkları corona virüsü sonrasında yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınmıştı. Kocadon bugün yoğun bakım ünitesinden çıkarak taburcu oldu.

Mehmet Kocadon yoğun bakımdan çıktı

Muğla'nın Bodrum ilçesine bağlı Ortakent Mahallesi'nde yaşayan evli ve iki çocuk babası eski belediye başkanı Mehmet Kocadon yaklaşık 1,5 ay önce eşi İngilizce öğretmeni Hülye Kocadon ve kızları İpek ve Zeynep Kocadon ile birlikte ailecek corona virüsüne yakalandı.

Bir süre özel evinde karantinada kalan Kocadon ardından durumunun ağırlaşması üzerine 1 Mart tarihinde özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

“BANA BİR ŞEY OLMAZ DEMEYİN, ÖNLEMLERE UYUN”

Kocadon üç gün önce yoğun bakım ünitesinden servise çıkarıldı. Bugün ise taburcu edilerek evine gönderildi.

Kocadon yaptığı açıklamada şunları söyledi:

* Covid-19 hastalığının tedavisi süresince, arayarak, mesaj atarak bizler için dua ederek, bizleri hiç yalnız bırakmayan sevenlerimize sonsuz teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

* Gerek sağlık önlemleri, gerekse pandemi önlemleri nedeniyle uzun bir süre istirahat etme mecburiyetimiz bulunmaktadır. Anlayışınız için sonsuz teşekkür ediyorum, en güzel günlerde buluşmak dileğiyle.

* Bu süreç gerçekten çok tehlikeli ve korkutucu. Bana bir şey olmaz demeyin, temizlik, maske, mesafe önlemlerine mutlaka uyalım, uymaya devam edelim, kuralları boşlamak hayatı boşlamak olur, tehlike geçmedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıkladı: İşte il il haftalık vaka sayıları İlginizi Çekebilir Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıkladı: İşte il il haftalık vaka sayıları

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
bodrum Çocuk Corona Covid-19 İngilizce istanbul Maske Muğla Sağlık Sağlık Bakanı
Loading...