Metrobüsten inen kadını takip edip fotoğraflarını çekerken yakalandı

İstanbul Beylikdüzü'nde metrobüsten inen kadını takip ederek cep telefonuyla görüntülediği iddia edilen kişi, diğer yolcular tarafından fark edilerek tartaklandıktan sonra polise teslim edildi.

Olay, dün saat 17.00 sıralarında Beylikdüzü’ndeki Cumhuriyet Mahallesi metrobüs durağında meydana geldi. İddiaya göre bir kişi, metrobüsten inen bir kadını takip ederek cep telefonuyla görüntülemeye başladı.

Bu kişiyi fark eden üç genç metrobüsten inerek, 200 metre uzaklıktaki bir marketin önüne kadar izledi. Üç genç, takip ettikleri kişinin elindeki cep telefonunu alarak galeri bölümündeki görüntüleri incelerken, kadını kaydettiğini belirledi. Şüpheliyi tartaklayan gençler ne olup bittiğini anlamayan kadına da durumu anlatarak, görüntülerini izletti.

Genç kadın bu kişiyi tanımadığını ve şikayetçi olduğunu belirtince polise haber verildi. Gelen ekip, kadından olan biteni öğrenirken, tartaklanan şüphelinin oldukça rahat tavırlar sergilediği, polislerin kendisini gözaltına almak için gelmesine rağmen gazoz içmeye devam ettiği görüldü. Polis merkezine götürülen kadın ve şüphelinin ifadeleri alındı. (DHA)

Teşhircilerin savunmaları işledikleri suç kadar iğrenç İlginizi Çekebilir Teşhircilerin savunmaları işledikleri suç kadar iğrenç

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...