Muğla’da alevler yeniden yükseldi

Muğla'da 29 Temmuz’da başlayan orman yangınları devam ediyor. Bodrum'daki yangınlar kontrol altına alınırken diğer bölgelerdeki yangınlar devam ediyor. Milas Fesleğen ile Kavaklıdere yangınlarında ise alevler yeniden yükseldi.

Muğla’da alevler yeniden yükseldi

Muğla’da 29 Temmuz’da başlayan orman yangınlarında 8. gün geride kaldı. Ekiplerin tüm çabalarına rağmen pek çok bölgede alevler rüzgarın da şiddeti ile yayılmaya devam ediyor.

Yangının bulunduğu yere göre, hava, kara ve denizden de müdahale edilen yangınlarda oluşan manzara yürek burktu. Gönüllülerin yanı sıra Polis ve Jandarma Teşkilatı’nın TOMA’larının da gece gündüz alevlere müdahale ettiği yangında umutlu bekleyiş devam ediyor.

Halkın yoğun destek verdiği ateş savaşçılarının insanüstü gayretlerine rağmen yangınlar devam ediyor. Fesleğen ve Kavaklıdere yangınlarının havdan çekilmiş görüntüleri yürekleri dağlıyor. (İHA)

Güney Kore'den yangınlar sonrası Türkiye'ye destek İlginizi Çekebilir Güney Kore'den yangınlar sonrası Türkiye'ye destek Bingöl'de ormanlık alandaki yangın büyümeden söndürüldü İlginizi Çekebilir Bingöl'de ormanlık alandaki yangın büyümeden söndürüldü