Ölümle tehdit edilirken video çekti: Kapıda iki kişi var

Afyonkarahisar’da yaşayan genç bir kadın sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, kapısının önünde iki kişi olduğunu ve bu kişilerin kendisini ölümle tehdit ettiğini söyleyerek yardım istedi. Afyonkarahisar Valiliği, kadını tehdit ettiği iddia edilen 2 şüphelinin gözaltına alındığını duyurdu.

Afyonkarahisar'ın Erenler Mahallesi'nde ikamet eden Freya isimli sosyal medya kullanıcısı kadın, dün akşam saatlerinde 2 kişi tarafından ölümle tehdit edildiğini belirterek sosyal medya hesabından yardım istedi.

SİLAH SESLERİ DUYULDU

Genç kadının sosyal medya hesabından paylaştığı görüntülerde “Arkadaşlar şu anda evimin önünde iki kişi beni ölümle tehdit ediyor” dediği sırada dışardan 3 silah sesi duyuluyor. Silah seslerinin ardından genç kadın gözyaşları içerisinde “Ne olur yardım edin. Afyon'dayım Erenler Mahallesi'ndeyim. Kapımın önünde bekçi ve polis var. Onlara da mukavemet ediyorlar. Ne olur yardım edin” ifadelerini kullanıyor.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA 

Konuyla ilgili Afyonkarahisar Valiliği'nden bu sabah yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Sosyal medyada yaptığı paylaşım ile tehdit edildiğini söyleyerek yardım isteyen bayan vatandaşımıza Emniyet Güçlerimiz Erenler Karakolunun da bölgede olması sayesinde anında ulaşmış ve olaya müdahale etmiştir. Olaya karışan 2 şahıs gözaltına alınmış ve gerekli adli işlemler hemen başlatılmıştır.”

TUTUKLANDILAR

Emre K. ve İhsan K.nin adliyedeki işlemleri tamamlandı. 2 şüpheli çıkarıldıkları Nöbetçi Sulh Ceza hakimliğince görevli memura mukavemet suçlamasıyla tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

'Sonun Özgecan gibi olacak' diye tehdit etti, gözaltına alındı İlginizi Çekebilir 'Sonun Özgecan gibi olacak' diye tehdit etti, gözaltına alındı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...