Otomobilinde uyuşturucu bulunan oyuncu Ayşegül Çınar serbest bırakıldı

İstanbul Etiler'deki evine giderken uygulamaya takılan ve otomobilinde uyuşturucu bulunan oyuncu Ayşegül Çınar yanında bulunan arkadaşı adliyeye sevk edildi. Çınar, eski sevgilisinin intikam için araca koymuş olabileceğini iddia etti. Bunun üzerine polis ekipleri eski sevgili Furkan Ç.'yi de gözaltına aldı. Üç zanlı adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Habip ATAM
Fahrettin ÖZTÜRK

Beylikdüzü’nde bir mekanda eğlendikten sonra Etiler’deki evine gitmek üzere yola çıkan oyuncu Ayşegül Çınar’ın kullandığı otomobil, polis ekiplerinin rutin kontrolü sırasında durduruldu.

ESKİ SEVGİLİM  İNTİKAM İÇİN KOYMUŞ OLABİLİR

Araçta arama yapan polis ekipleri bagajda yaklaşık 20 gram uyuşturucu madde ele geçirdi. Gözaltına alınan genç oyuncu ve arkadaşı, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği’ne getirilerek sorgulandı.

Oyuncu Ayşegül Çınar aracında bulunan uyuşturucuyu eski sevgilisinin koyduğunu iddia etti.

İfadesinde uyuşturucunun kendisine ait olmadığını söyleyen Çınar, eski sevgilisinin intikam için araca koymuş olabileceğini iddia etti. Bunun üzerine polis ekipleri eski sevgili Furkan Ç.’yi de gözaltına aldı.

ADLİ KONTROLLE SERBEST BIRAKILDILAR

Gözaltına alınan bugün adliyeye sevk edilen Ayşegül Çınar ile arkadaşı ve eski sevgilisi, ‘Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapma’ suçundan çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Polis, oyuncunun eski sevgili Furkan Ç.’yi de gözaltına aldı.

Oyuncu Ayşegül Çınar gözaltına alındı İlginizi Çekebilir Oyuncu Ayşegül Çınar gözaltına alındı

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...