Otoyol kenarında kadına şiddet

Ankara'da otoyol kenarında bir kadına şiddet anları cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde, kadının sözlü ve fiziki şiddete uğradığı ve olay yerindeki çocuğun da korkuyla ağladığı görüldü.

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde dün akşam üzeri Ankara-Niğde otoyoluna bağlanan varyantta kimliği öğrenilemeyen bir kişi, beraberindeki kadını çocuğunun yanında darp etmeye başladı. Otomobilden inen kişi, kadına yol kenarında sözlü ve fiziki saldırıda bulundu.

O anlar, yoldan geçen vatandaşların tepkisine neden oldu. Saldırı anlarını cep telefonu kamerası ile kaydeden bir TIR sürücüsü de korna çalarak, kadını darp eden kişiye tepki gösterdi. Saldırgan bu sefer de TIR sürücüsünün üzerine yürüdü. Görüntülerdeki kız çocuğunun da olay sırasında panik içinde ağladığı görüldü. Görüntüler sosyal medyada tepkilere neden oldu. (DHA)

Yol ortasında kadına şiddet İlginizi Çekebilir Yol ortasında kadına şiddet Kadına şiddet davası devam eden teknik direktöre ödül İlginizi Çekebilir Kadına şiddet davası devam eden teknik direktöre ödül