Sözcü Plus Giriş

Saadet Partisi, Erdoğan’ın sözleri üzerine 81 ilde basın açıklaması yapacak

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın muhalefete yönelik, "Aç olarak dolaşanları buyurun siz de doyuruverin..." sözlerine karşılık geçim derdine dikkat çekmek isteyen Saadet Partisi; tüm vatandaşları, yarın saat 14.30'da 81 ilin meydanlarında eş zamanlı olarak düzenleyeceği basın açıklamalarına çağırdı.

Güncellenme: 22:29, 10/06/2021

Vatandaşların geçim derdine dikkat çekmek isteyen Saadet Partisi; sosyal medyadan yaptığı videolu paylaşımla vatandaşlara “Geçim İttifakı”nda buluşma çağrısını yineledi.

Saadet Partisi İl Başkanları'nın, 11 Haziran Cuma günü (yarın) saat 14.30’da tüm illerde eş zamanlı olarak basın açıklaması düzenleyeceği duyuruldu.

“TENCERELERDE AŞ DEĞİL, DERT PİŞİYOR”

Basın açıklamalarının ardından her vatandaşın bir kağıda derdini yazarak “Geçim İttifakı tenceresi”nin içine atmasıyla mutfaklardaki tencerelerde “aş değil, dert piştiği”nin ifade edileceği belirtildi.

İlginizi ÇekebilirSiyasette 'aç olanları siz doyurun' tartışması! Muhalefetten Erdoğan'a sert tepkiSiyasette 'aç olanları siz doyurun' tartışması! Muhalefetten Erdoğan'a sert tepkiİlginizi ÇekebilirSiyaset kirlendikçe gençler ülkeyi terk etmeyi düşünüyorSiyaset kirlendikçe gençler ülkeyi terk etmeyi düşünüyor
Yayınlanma Tarihi:22:20,