Saadet Partisi’nden çok konuşulacak bir video daha

Sosyal medyada ilgi gören videolar hazırlayan Saadet Partisi yine çok konuşulacak bir videoya daha imza attı. Pandemi döneminde zor durumda kalarak dükkan kapatan esnafa dikkat çekilen videoda açıklanan esnaf paketinin yetersizliği eleştirildi. Video "İktidar destek olamıyor, olsa dükkan senin" sözüyle son buldu.

Saadet Partisi  sosyal medya hesabından yine çok konuşulacak bir video daha paylaştı. Videoda İktidarın esnaf paketinin yetersizliği eleştirilerek pandemi döneminde dükkan kapatan esnafın içinde bulunduğu ekonomik duruma dikkat çekildi.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın ‘kapanan dükkan yok’ sözleriyle başlayan videoda Erdoğan’ın kongrede corona virüsüne rağmen salonu dolduran vatandaşlara yaptığı teşekkür konuşmasından kesitler yer alıyor.

Video, müşteri bulunmayan dükkanlardan görüntüler eşliğinde şu sözlerle son buluyor; “‘Patron yok sonra gelin, desteğim var ama sana gelmez, bizde verginin veresiyesi olmaz’. Bu sözler esnafın değil iktidarın. Açıklanan paketler esnafı kurtarmıyor. İktidar destek olamıyor olsa dükkan senin”

KARAMOLLAOĞLU DA PAYLAŞTI

Öte yandan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da videoyu sosyal medya hesabından “Kongre salonları dolu, dükkan kepenkleri kapalı” ifadeleriyle paylaştı.

Saadet Partisi'nden Avrasya Tüneli videosu: Her geçiş bir vazgeçiştir İlginizi Çekebilir Saadet Partisi'nden Avrasya Tüneli videosu: Her geçiş bir vazgeçiştir

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
AKP Avrasya Tüneli Corona Cumhurbaşkanı sosyal medya
Loading...