Sağlıkçılar AKP’li il başkanın önünde hazır kıta bekledi

AKP Tokat İl Başkanı Cüneyt Aldemir, bayramlaşmak için Devlet Hastanesi Acil Servisine gitti. Sağlık çalışanları AKP İl Başkanını tek sıra hazır kıta beklemesi dikkat çekti. Aldemir, fotoğrafları sosyal medya hesabın paylaştı.

Sağlıkçılar AKP’li il başkanın önünde hazır kıta bekledi

AKP İl Başkanı Cüneyt Aldemir ve Gençlik Kolları Başkanı Mesut Aktürk, bayramın ikinci günü Tokat Devlet Hastanesi Acil Servisinde görevli sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Hastane dışında kendisini tek sıra hazır katı bekleyen acil servis çalışanlarıyla bayramlaşan Aldemir daha sonra servisin içine girdi.

FOTOĞRAFLAR TEPKİ ÇEKTİ

İl Başkanı Aldemir, bayramlaşma fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaşarak, “İl Gençlik Kolları Başkanımız Mesut Aktürk ve yönetim kurulu üyelerimizle beraber salgın sürecinde büyük emek ve gayretle çalışan sağlık ordumuzun nezdinde acil serviste görev yapan arkadaşlarımızla bayramlaştık. Rabbim kolaylıklar versin bayramınız mübarek olsun” ifadelerini kullandı. Ama kısa süre sosyal medyada yayılan fotoğraflara vatandaşlar tepki gösterdi.

“ELEŞTİRİLERE AÇIĞIZ AMA BU HAKSIZLIK”

Tepkilerin ardından açıklamada bulunan Aldemir,  “Bu fotoğraftan böyle bir sonuç çıkaran öncelikle Kemal Vanlı’ya sonra da hiç bilmedikleri bir konuda sadece eleştiri olsun diye yorumlayan herkese selamlarımı sunuyorum. Ak Parti İl Başkanı olarak son zamanlarda en çok ihtiyaç duyulan sağlık camiamızın bugün için nöbette olan hastane çalışanlarına bayramlaşma ziyaretimizi yaptık. Hastanenin hemen girişinde sohbet eden personelimizin yanına giderek hem bayramlaştık hem sohbetlerine dahil olduk. Eleştirilere açığız ama burada yapılan gerçekten haksızlık” ifadelerini kullandı.

Esnaf kan ağlarken... Herkese yasak, AKP'li başkana serbest! İlginizi Çekebilir Esnaf kan ağlarken... Herkese yasak, AKP'li başkana serbest! Geçmişte eleştirdiği AKP'ye il yöneticisi oldu: Teşkilat karıştı İlginizi Çekebilir Geçmişte eleştirdiği AKP'ye il yöneticisi oldu: Teşkilat karıştı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...