Sedat Peker’le bağlantılı kişilere operasyonda gözaltılar var

Muğla'nın Bodrum ilçesinde Sedat Peker organize suç örgütüne yönelik 2021 yılı Nisan ayında yapılan operasyonda firari konumda olan E.K.'nın arkadaşları yakalandı.

Sedat Peker’le bağlantılı kişilere operasyonda gözaltılar var

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yapılan operasyonda Sedat Peker organize suç örgütüne yönelik 2021 yılı Nisan ayında yapılan operasyonda firari konumda olan E.K.’nın arkadaşları D.H. ve M.P.’nin Yalıkavak Mahallesinde faaliyet gösteren A.C. isimli otelde konakladığı tespit edildi.

Şahısların üzerinde, konakladıkları otel odasında ve araçlarında yapılan aramalarda 1 adet ruhsatsız tabanca ile 10 adet mermi ele geçirildiği açıklandı. D.H. ve M.P., emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Süleyman Soylu'dan Sedat Peker ve Hadi Özışık açıklaması İlginizi Çekebilir Süleyman Soylu'dan Sedat Peker ve Hadi Özışık açıklaması Dikkat çeken iddia: Erdoğan ile Soylu, 'Sedat Peker' hakkında görüştü İlginizi Çekebilir Dikkat çeken iddia: Erdoğan ile Soylu, 'Sedat Peker' hakkında görüştü Bahçeli'den CHP'ye 'Sedat Peker' tepkisi İlginizi Çekebilir Bahçeli'den CHP'ye 'Sedat Peker' tepkisi

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...