Sel felaketinden feci görüntüler! Otomobilin üzerinde sele kapılarak kayboldu

Kastamonu'nun Bozkurt ilçesinde meydana gelen selde birçok araç sürüklendi. İlçe merkezinde sele kapılan otomobilin üzerinde bir kişinin sürüklenmesi cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

Sel felaketinden feci görüntüler! Otomobilin üzerinde sele kapılarak kayboldu

Kastamonu’da sabah saatlerinde başlayan sağanak yağmur nedeniyle 8 ilçede sel meydana geldi. Sel nedeniyle araçlar sürüklendi, köprüler yıkıldı, çok sayıda vatandaş mahsur kaldı. Özellikle Bozkurt ilçesinde halk felaketi yaşadı.

İlçede meydana gelen selde birçok araç sürüklendi. İlçe merkezinde sele kapılan otomobilin üzerinde bir kişinin sürüklenmesi cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

Bir süre otomobil ile birlikte sürüklenen kişinin, aracın binaya çarpması ile birlikte düştüğü ve sele kapıldığı görüldü.

Öte yandan İnebolu’nun Özlücü köyünde oturan Rabia Aydemir’in de (13) sel sularına kapılarak kaybolduğu ve arama çalışması başlatıldığı belirtildi.

Sinop Türkeli sel teslim! Çatılarında mahsur kalanlar helikopterle kurtarıldı İlginizi Çekebilir Sinop Türkeli sel teslim! Çatılarında mahsur kalanlar helikopterle kurtarıldı Kastamonu'da felaket: 8 ilçe 10 dakikada sel altında kaldı İlginizi Çekebilir Kastamonu'da felaket: 8 ilçe 10 dakikada sel altında kaldı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...