33 fezleke TBMM’de… Erdoğan: Eller hemen iner kalkar

TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un, "Dün akşam 33 fezleke Meclis'e ulaştı. İçinde HDP'li vekillerin fezlekeleri de var" açıklamasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan konuştu: "Süreç ne ise aynen işleyecek. Eller hemen iner kalkar."

33 fezleke TBMM’de… Erdoğan: Eller hemen iner kalkar

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Meclis’te gazetecilerin sorularını yanıtladı. Şentop, HDP’li 9 milletvekili hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan fezlekelerle ilgili, “Dün akşam 33 fezleke Meclis’e ulaştı. İçinde HDP’li vekillerin fezlekeleri de var” açıklamasında bulundu.

ERDOĞAN: SÜREÇ NE İSE AYNEN İŞLEYECEK

Bu açıklamanın hemen ardından bir değerlendirme de Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan geldi. Meclis’te grup toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan, “Süreç neyse bu süreç aynen işleyecektir. Bu konular Meclis’e gelir, Meclis komisyonları müzakerelerini yapar. Genel Kurulda da eller hemen iner kalkar” dedi.

Pervin Buldan'dan Süleyman Soylu'ya 'fotoğraf' yanıtı İlginizi Çekebilir Pervin Buldan'dan Süleyman Soylu'ya 'fotoğraf' yanıtı

 

Son dakika... HDP'li 5 milletvekili hakkında soruşturma başlatıldı İlginizi Çekebilir Son dakika... HDP'li 5 milletvekili hakkında soruşturma başlatıldı HDP'li Ömer Faruk Gergerlioğlu'na verilen hapis cezası onandı İlginizi Çekebilir HDP'li Ömer Faruk Gergerlioğlu'na verilen hapis cezası onandı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...