Süleyman Soylu’nun annesi vefat etti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun annesi Servet Soylu vefat etti. 75 yaşındaki Soylu, yarın İstanbul'da toprağa verilecek.

Süleyman Soylu’nun annesi vefat etti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun  annesi Servet Soylu vefat etti. 75 yaşındaki Soylu’nun kalp yetmezliği nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi.

Vefat haberini Sağlık Bakanı Fahrettin Koca duyurdu: İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu Beyefendi'nin muhterem anneleri Hakkın rahmetine kavuştu. Merhumeye Allah’tan rahmet, Süleyman Bey kardeşimize ve ailesine sabırlar diliyorum.

YARIN TOPRAĞA VERİLECEK

Servet Soylu için yarın öğle namazını müteakiben İstanbul Gaziosmanpaşa Merkez Camii'nde cenaze töreni düzenlenecek. Soylu törenin ardından Eyüp Sultan Mezarlığı’na defnedilecek.

Vefat haberini alan Süleyman Soylu, babasıyla birlikte, annesinin tedavi gördüğü hastaneye gitti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun annesi bir süre önce corona virüsü tedavisi görmüştü. Bakan Soylu, eşi ve kızı da geçen yıl ekim ayında corona virüsüne yakalanmıştı. Soylu, bir kısmı hastanede olmak üzere yaklaşık üç haftalık tedavisinin ardından tekrar görevinin başına dönmüştü.

ERDOĞAN’DAN TAZİYE MESAJI

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan da Twitter hesabından bir taziye mesaj yayımladı: İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu kardeşimin kıymetli validesi Servet Soylu hanımefendiye Cenab-ı Allah'tan rahmet niyaz ediyorum. Süleyman Bey'e, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Bakan Soylu isyan etti: Ne yapmalıyım? Bakan olsam ne yazar... İlginizi Çekebilir Bakan Soylu isyan etti: Ne yapmalıyım? Bakan olsam ne yazar... Süleyman Soylu, eşi ve kızı coronaya yakalandı İlginizi Çekebilir Süleyman Soylu, eşi ve kızı coronaya yakalandı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
AKP Ankara Corona Cumhurbaşkanı Fahrettin Koca Gaziosmanpaşa İçişleri Bakanı istanbul izmir Recep Tayyip Erdoğan Sağlık Sağlık Bakanı son dakika Süleyman Soylu Twitter
Loading...