Tam kapanma kararı sonrası Ahmet Davutoğlu’ndan hükümete nakdi hibe desteği çağrısı

3 haftalık tam kapanma kararı için 'geç alınmış eksik bir karar' değerlendirmesi yapan Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, "Kapanmadan mağdur olan bütün hanelere, acilen herhangi bir şart ve başvuru olmaksızın, yetişkinler için 1000 TL, çocuklar için de 500 TL’den az olmamak üzere nakdi hibe desteği sağlanmalıdır" çağrısı yaptı.

Tam kapanma kararı sonrası Ahmet Davutoğlu’ndan hükümete nakdi hibe desteği çağrısı

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Bakanlar Kurulu ardından açıklanan 3 haftalık tam kapanma kararı üzerine açıklamada bulundu.

Kararı ‘geç alınmış eksik bir karar’ olarak yorumlayan Davutoğlu, kapanmadan mağdur olan bütün hanelere nakdi hibe desteği sağlanması gerektiğini söyledi.

Sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yapan Ahmet Davutoğlu, “Tam kapanma doğru ama çok geç alınmış eksik bir karardır. Ek olarak, kapanmadan mağdur olan bütün hanelere, acilen herhangi bir şart ve başvuru olmaksızın, yetişkinler için 1000 TL, çocuklar için de 500 TL'den az olmamak üzere nakdi hibe desteği sağlanmalıdır” ifadelerini kullandı.

Tam kapanma kararı alındı... İşte detaylar İlginizi Çekebilir Tam kapanma kararı alındı... İşte detaylar Tam kapanma kararına muhalefetten ilk açıklamalar: Vatandaşa destek paketi nerede? İlginizi Çekebilir Tam kapanma kararına muhalefetten ilk açıklamalar: Vatandaşa destek paketi nerede?

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Ahmet Davutoğlu Bakanlar Kurulu Corona Cumhurbaşkanı Hibe hibe desteği Pazartesi Perşembe sosyal medya tam kapanma
Loading...